کشده فاو تک محور | کشنده فاو جفت محور | کامیونت ۶ تن فاو

۵۵۵۵۵-۱۰۲۴x799

کشده فاو تک محور

 

کشنده فاو تک محور ، موتور ۴۲۰ ، گیبربکس و جعبه فرمان ZF ، سیستم ترمز بادی Wabco  ، طول این کشنده های فاو به ۶۲۳۵ میلی متر می رسد و عرض خودرو البته بدون آینه های بغل خودرو فاو به ۲۴۹۵ میلیمتر می رسد.

فواصل بین محور های کشنده فاو :

  • فاصله بین دو محور چرخ های عقب و جلو ۳۶۰۰ میلی متر است.
  • فاصله بین مرکز چرخ های جلوی کشنده تک محور فاو از هم ۲۰۲۰ میلی متر است.
  • فاصله بین مرکز چرخ های عقب کشنده فاو تک محور ۱۸۳۰ میلی متر است.

باید بدانید که بار ناخالصی که این خودرو فاو قادر است که آن را حمل کند ، حداکثر ۱۸۰۰۰ کیلوگرم است ، توجه کنید که ارتفاع این خودرو کشنده ۳۶۰۰ میلی متر می باشد.

کشنده های تک محوره فاو دارای امکاناتی چون کروز کنترل ( تنظیم سرعت ماشین در یک حد ثابت و برداشتن پا از روی پدال گاز )  ، تاخوگراف ( ثبت تماتی حالات شما به عنوان سند و گزارش کارکردتان اعم از حالت های استراحت ، رانندگی ، توقف و کار.

خرید و سفارش کشنده فاو از طریق لینک های مرتبط در این صفحه و یا لینک تماس با ما امکان پذیر است.

 

کشنده جفت محور فاو

کشنده های جفت محور فاو با موتوری با قدرت ۴۲۰ اسب بخار ، گیربکس ساخت آلمان با جعبه دنده تعویض شونده به تعداد ۱۶+۲ (جلو وعقب)

با فنر پارابولیک برای تعلیق محور کشنده فاو  ، دارای کمک فنر ، کابین سقف فلزی بلند و جوشکاری شده و تجهیزات کابین بالابر هیدرولیکی برقی و دستی با دو تختخواب به همراه آفتابگیر  با ظرفیت ۲ نفر.

کشنده جفت محور فاو یکی از خودرو های فاو است که به صورت کشنده فاو جفت محور دارای وزن بدون بار ۹۸۰۰ کیلوگرم با حداکثر بار ناخالص ۲۵۰۰۰ کیلوگرم است.

 

کامیونت ۶ تن فاو

کامیونت ۶ تن فاو توسط شرکت سیبا موتور عرضه می شود که این کامیونت ۶ تن دارای موتوری با قدرت ۱۴۰ اسب بخار  و حجم  موتور این خودرو حدودا ۴۰ لیتر می باشد.

کاامیونت فاو ۶ تن همچنین دارای گیربکس دستی زد اف ZF مجهز به ۶ دنده و ترمز بادی دو مداره مستقل مجهز به ABS  می باشد.

کولر و بخاری یکی از امکانات کامیونت ۶ تن فاو می باشد و ظرفیت باک آن ۱۳۰ لیتر است.