ساندویچ پانل ماموت

ساندویچ پانل ماموت

small_title_image_O2eTdm5

ساندویچ پانل ماموت را می توانید از همه نمایندگی های ماموت در اقصی نقاط کشور تهیه کنید.

سفارش ساندویچ پانل به نمایندگی های ماموت شامل مراحل مختلفی می شود اعم از انتخاب ساندویچ پانل که این انتخاب بهتر است با توجه به مشاوره مشاورین ماموت انجام شود تا از بروز هرگونه مشکل احتمالی جلوگیری شود.

انواع ساندویچ پانل ها با ورق فلزی :

ساندویچ پانل گالوانیزه

ساندویچ پانل آلوزینک

ساندویچ پانل آلومینیوم

 

ساندویچ پانل های فانتزی :

ساندویچ پانل شیشه ای

ساندویچ پانل شفاف

ساندویچ پانل طرح چوب

۷۰۰۱۴-۹۰۳۰۰۱۷

ساندویچ پانل ها از نظر هسته :

ساندویچ پانل پلی یورتان

ساندویچ پانل پلی استایرن

ساندویچ پانل پشم سنگ

ساندویچ پانل پشم شیشه

 

ساندویچ پانل ها از نظر کاربری :

ساندویچ پانل اتاق تمیز

ساندویچ پانل سردخانه ای

 

همه این انواع ساندویچ پانل را می توانید به صورت ساندویچ پانل دست دوم ، ساندویچ پانل ارزان و قسطی تهیه کنید که در همه این موارد شرکت ماموت بهترین شرایط  فروش ساندویچ پانل و بهترین قیمت ها را به مشتریان خود پیشنهاد می دهد.

شرکت ماموت با اعزام تیم بازرسی ساندویچ پانل قبل از تحویل به شمتری، یک آفر ویژه به مشتریان خود می دهد که مشتریان ثابت شده و اعتماد آن ها را جلب کند.

قیمت ساندویچ پانل را می توانید از طریق لیست قیمت ساندویچ پانل که در سایت ما قرار دارد تهیه کرده و در صورت نیاز با شرکت تماس حاصل فرمایید .

همچنین می توانید لیست قیمت را از طریق تلگرام و یا ایمیل نیز به صورت فایل ارسالی دریافت نموده و به بهترین نحو محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که نوع ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی هر دو بستگی به اقلیم ، کاربری ، بودجه و طرح مورد نظر شما دارد و این شرایط باعث مشوند که قیمت مشخص شده و شما را در تهیه و حتی بدست آوردن تاریخ تحویل کار نیز آگاه کنند.